JoinFX, tutarlı bir şekilde sıkı fiyatlandırma ile en popüler değerli metallere maruz kalmanızı sağlar.

Zamanın başlangıcından bu yana altın, gümüş, bakır, platin ve paladyum değerli olarak biliniyor, yüksek değerlerinin nedeni nadir olmalarıdır. Pahalıdır, madenciliği zordur ve hem endüstriler hem de yatırımcılar tarafından beğenilirler.

Günümüz ticaret dünyasında, metale fiziksel olarak sahip olmak zorunda kalmadan altın gibi bir emtiadan kar elde etmek mümkündür.

JoinFX’te altın, platin ve diğer değerli metalleri çevrimiçi olarak kolayca alıp satabilirsiniz. Önde gelen düzenlenmiş komisyoncunuzla metal ticaretini deneyin ve aşağıdaki avantajlardan yararlanın.

JoinFX, Altın veya Gümüş dahil metallerin spot fiyatını ABD Doları veya Avustralya Doları karşısında 1: 200 kaldıraçla döviz çifti olarak işlemeye izin verir.

JoinFX ile altın CFD’leri ve gümüş CFD’leri ticareti için mevcut küresel piyasa fiyatlarına maruz kalacaksınız.

Metal ticaretinin faydaları nelerdir?

Piyasaların kısa veya uzun süre gideceğini düşündüğünüz herhangi bir yönde ticaret yapın ve ticaret fırsatlarını en üst düzeye çıkarın

Gerçek zamanlı altın ve gümüş haberleri ve çizelgeleri ile güçlü ticaret platformu Metatrader 5 (MT5). Her zaman, her yerde, birden fazla cihazda ticaret yapın

Yürütmeden ödün vermeden düşük marjlı, düşük maliyetli ticaretten yararlanın